Угледни час биологије

УГЛЕДНИ ЧАС БИОЛОГИЈЕ

Ученици осмих разреда одржали су угледни час из биологије.Обрадили су наставну јединицу,,Учешеће младих у информисаности о добробити животиња-напуштене животиње".Веома занимљиво и садржајно ученици су обрадили наставну јединцу посматарјући  задати проблем  са три гледишта.Једна група је решавала проблем напуштених животиња као група грађана,друга група као група љубитеља животиња, а трећа група је посматрала проблем као Еко-школа ,,Вук Караџић".Унети у тему аргументовано заступали  су своје ставове,а све то су имали прилику да слушају ученици четвтрих разреда који су се на овај начин упознали са предметом који добијају у петом разреду и предметним наствником.Сви ученици су добро одрадили задатак,али се по квалитету рада нарочито издвојило одељење осмо два што је за сваку похвалу. Активност се одвијала уз подршку наствнице биологије Марине Максић.

Марина Максић