Трибина "Градимо мостове међу генерацијама"

ТРИБИНА -ГРАДИМО МОСТОВЕ МЕЂУ ГЕНЕРАЦИЈАМА

У оквиру Дечје недеље, у нашој школи је било  доста различитих дешавања у којима су учествовали учитељи,наставници и  ученици
Једно  лепо дружење  је била и трибина Ђачких парламентараца коју је организовала наша школа и " "Пријатељи деце Сурчина".
Наставница Јелена Марковић је осмислила и организовала низ радионица у којима су учествовали , представници ђачког парламента свих школа на општини Сурчин, родитељи, наставници и баке и деке.Подршку су нам пружили и чланови локалне заједнице, и канцеларијa за младе општине Сурчин.
Трибина је носила назив  ГРАДИМО МОСТОВЕ МЕЂУ ГЕНЕРАЦИЈАМА
Различите генерације су имале прилику да кажу шта мисле и осећају и како реагују   на  исте или различите ситуације. Сви учесници трибине  су били активни учесници радионица и дискусије ,Позитивна атмосфера и весело расположење су обележили ово дружење у нашој школи.
ДРУЖЕЊЕ + ЗДРАВЉЕ = СРЕЋА  је заједничка порука свих учесника.
                                                                                                                                Јелена Марковић