Осмех на дар

ОСМЕХ НА ДАР

И ове школске године наша школа је остварила сарадњу са хуманитарном студентском организацијом ,,Осмех на дар" чија је основна активност помоћ деци са Косова и Метохије.Организација се волонтерским радом чланова бави сакупљањем помоћи за децу у виду школског прибора,књига,слаткиша и очуваних играчака.Сакупљен материјал им се дарује за Божић и Нову годину.Ове године у активности су учествовали сви ученици и наствници школе,сакупљено је око пет великих пакета које  је организација преузела.Овим путем се захваљујемо свим колегама,ученицим и родитељима који су подржали ову активност.Активнст ће бити традиционална и одвија ће се сваке године јер као образовна установа наш задатак је да код деце развијамо саосећање са другим људима, доброту,уживање у даривању.

Марина Максић