Семинар "Мапе учења"

У петак и суботу, 2. и 3. новембра, у нашој школи је одржан семинар под називом „Примена метода и техника мапа учења, брзог читања, памћења у настави и интеграција у образовни систем“, који је реализовао Салим Горанац, олигофренолог и директор Основне школе „Сава Јовановић Сирогојно“ са сарадницама.
Реализатори су на занимљив начин приказали коришћење мапа учења у настави. Такође су нам пренели своја знања о инклузији и изради ИОП-а, у чему имају веома велико искуство. Знања која смо стекли на семинару су применљива у свакодневном раду са ђацима у оквиру свих наставних предмета и присутни наставници су се у оквиру евалуације сложили да је семинар био веома користан.