Светски дан образовања о животној средини

СВЕТСКИ ДАН ОБРАЗОВАЊА О ЖИВОТНОЈ СРЕДИНИ

Корелацијом предмета историја,биологија,ТО, тако што су наствнице заједнички написале сценарио за представу која говори  о индустријској револуцији и њеном утицају на развој човечанства ,али и о поселдицама исте по природу ,обележили смо Светски дан образовања о животној средини.Сценарио су писале наставница историје Јелена Марковић, наставница биологије Марина Максић и наставница ТО Жаклина Милинковић.Ученике за представу је припремала  наставница историје ,а ПП-презентацију је припремила  наставница Жаклина Милинковић.Сценском извођењу представе присуствовали су директор школе,педагог , колеге и ученици школе .У активности нас је подржала локалана заједница са предствником Драгицом Пајчин.Представу су извели  ученици седмих разреда наше школе.
                                                                                                                                    Марина Максић