Опет смо први

Датум: 09. Decembar 2013 09:54 Категорија: Новости

Поред бројних награда, признања и освојених 1. места у такмичењима, овај пут су нас обрадовале наше плесачице.

У нашој школи се радујемо сваком успеху, награди и признању, а има их доста. То је видљиво и из многобројних плакета које красе зидове наше школе, као и пехара који су већ попунили витрину, предвиђену за њих. Овај пут, њихов број се увећао  заслугом наших плесачица.Познато је да наша школе, осим редовне наставе, има много ваннаставних активности у којима смо једнако успешни као и у такмичењима из наставних предмета.

Наше ученице: ЖЕЉАНА ПЕТРОВИЋ, МАРИЈА БУЊЕВАЦ, ЕЛЕНА СРДИЋ, АНЂЕЛА ЈАГОДИЋ, НИКОЛИНА МАРУНИЋ, МАРИЈА КОКАНОВИЋ, МИЛИЦА РАДОЈЕВИЋ, ЛАРА, КАТАРИНА МИЈОЧ, ЈОВАНА ПУХАЛОВИЋ и МИЛИЦА ЋИРКОВИЋ освојиле су 1. место. Првог децембра, у хали спортова на Новом Београду, на такмичењу модерних плесова, одушевиле су присутне и успех није изостао. Напорним вежбањем заслужено су однеле награду у СТРИТ ДЕНС ФОРМАЦИЈАМА. С пехаром у руци, дипломама и медаљама, појавиле су се у школи. А ми одрасли, били смо поносни на њих.
И шта рећи на крају него:БРАВО НАШЕ ЗЛАТНЕ ДЕВОЈКЕ.