Дан планина 11.12.2022.

У нашој школи као део  реализације програма Еко-школа обележавају се значајни датуми посвећини промоцији заштите животне средине и развоја еколошког начина размишљања код ученика.И ове школске године обележили смо Дан планина.У активности је учествовало више наставника .Наставница немачког језика Јасмина Јовић је обрадила планинске врхове Немачке,наставница информатике Јелисавета Марић је обрадила табеларни преглед планских врхова користећи ИТ технологије и презентације ученика које су планине имали прилику да  посете.Наставник географије Слободан Тодоровић и наставница билогије Марина Максић одржали су угледни час посвећен  планинама и посебно планини Тари  са радионицом израде беџева посвећених дану планина. У активностима је учествовала и наставница историје, Јелена Марковић.
                                                                                                             Марина Максић