Еколошка радионица "Опипљив и неопипљив биодиверзитет"

КОЛОШКА РАДИОНИЦА ОПИПЉИВ И НЕОПИПЉИВ БИОДИВЕРЗИТЕТ

У другој половини септембра у оквиру дневног еколошког кампа чију традицију негује наша школа били смо део међународен менифестације ,,Дани европске културне баштине у Београду" са темом ,,Културно наслеђе и природа".Представили смо се као школа радионицом о биодиверзитету који је повезан са осликавањем природе у народној поезији,сликарству и музици.У раду су учествовали ученици наше школе ,а реализатори су наставница ликовне културе Биљљна Царић,наствник музичке културе Жарко Бунош,библиотекар школе Аница Трнинић и наставница биологије Марина Максић.

Марина Максић