Зелени фестивал

ЗЕЛЕНИ ФЕСТИВАЛ

У Београду се по осми пут одржава међународна манифестција  ,,Зелени фестивал".Циљ манифестација је еколошка едукација грађана Србије.Програм фестивала се састоји од изложбеног,филмског и образвног.Ове године смо по први пут посетили фестивал на позив организатора и учествовали као слушаоци у образовном програму са ученицим наше школе и одгеледали веома занимљив еколошки филм са бројним међународним признањима,,Хармонија са депоније".Активност се одвијала у Дому омладине Београд где смо при посети у изложбеном простору  могли видети и бројне поставке са еколошким садржајима.

Марина Максић