Упис ђака првака 2018/19

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

О УПИСУ ДЕЦЕ  У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

-         У ПРВИ РАЗРЕД  ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ УПИСУЈУ СЕ ДЕЦА КОЈА ДО ПОЧЕТКА ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ ИМАЈУ НАЈМАЊЕ ШЕСТ И ПО А НАЈВИШЕ СЕДАМ И ПО ГОДИНА (ДЕЦА РОЂЕНА ОД 01.03.2011. ДО 28.02.2012.)

-         ДЕЦА ОД ШЕСТ ДО ШЕСТ И ПО ГОДИНА (ДЕЦА РОЂЕНА ОД 01.03.2012.  ДО 31.08.2012.) МОГУ СЕ УПИСАТИ НА ЗАХТЕВ РОДИТЕЉА,  НАКОН  ПРОВЕРЕ СПРЕМНОСТИ  ЗА ПОЛАЗАК У ШКОЛУ.

НЕОПХОДНА ДОКУМЕНТАЦИЈА ЗА УПИС:

-         ОРИГИНАЛ ИЛИ ОВЕРЕНА ФОТОКОПИЈА ИЗВОДА ИЗ МКР
-         ДОКАЗ О ЗДРАВСТВЕНОМ ПРЕГЛЕДУ ДЕТЕТА
-         УВЕРЕЊЕ О ЗАВРШЕНОМ ПРИПРЕМНОМ ПРЕДШКОЛСКОМ ПРОГРАМУ
-         ПОТВРДА О ПРИЈАВИ  ПРЕБИВАЛИШТА (ФОТОКОПИЈА)

-         УПИС СЕ ВРШИ  КОД СЕКРЕТАРА ШКОЛЕ  У ПЕРИОДУ ОД 02. АПРИЛА ДО 31. МАЈА 2018. ГОДИНЕ ОД 8 ДО 15 ЧАСОВА.

ОСНОВНА ШКОЛА ЈЕ ДУЖНА ДА УПИШЕ  СВАКО ДЕТЕ СА ПОДРУЧЈА ШКОЛЕ.

ШКОЛА МОЖЕ ДА УПИШЕ И ДЕТЕ СА ПОДРУЧЈА ДРУГЕ ШКОЛЕ, НА ОСНОВУ  ПИСМЕНОГ  ЗАХТЕВА РОДИТЕЉА У СКЛАДУ СА ПРОСТОРНИМ  И КАДРОВСКИМ МОГУЋНОСТИМА ШКОЛЕ.
ЗАХТЕВ СЕ ПОПУЊАВА И ПРЕДАЈЕ КОД СЕКРЕТАРА ШКОЛЕ, НАЈКАСНИЈЕ ДО 01. ФЕБРУАРА 2018. ГОДИНЕ

У СУРЧИНУ, 09. ЈАНУАРА 2018. ГОДИНЕ
                                                                                                      СЕКРЕТАР ШКОЛЕ,