Наша мала чајанка

Постала је традиција, да се првог петка у децембру ,Наша мала чајанка  представи у ОШ"Брезовици" у Љубљани.
И овога пута смо учествовали и правили колаче,паковали поклоне за Божићни базар.
Наши ученици, њих  осморо,Маша Смиљанић,Миа Смиљанић,Милица Месар,Матија Шулкић,Лазар Прица,Јована Миљковић,Јована Марковић,Срна Лечић су били на часовима  заједно са својим домаћинима.Наставница Јелена Марковић је такође  била на часовима и разменила искуства са њиховим ученицима.
Лепа новина ,ове године је била ОШ" Даљ" из Осјека која има своју Филмску чајанку.
Свака школа је приказала своје активности везане за чај и смисао одржавања таквих активности у школи.
Дружење вршњака, испијање чаја, размена сазнања,међусобна сарадња и примера из праксе је обележила Божићну чајанку у Љубљани.
                                                 Јелена Марковић