Предавање за родитеље

PREDAVANJE ZA RODITELJE

Godišnjim planom rada škole za 2018-19. školsku godinu, a u okviru područja saradnje s roditeljima, predviđena je i edukacija roditelja u vidu predavanja, radionice i sl.Takva edukacija održana je u četvrtak,31.januara u svečanoj sali škole.Prvo predavanje održali su defektolog i socijalni radnik o pažnji učenika i kako saradjivati sa školom. Drugo predavanje održano je za roditelje učenika osmih razreda o zloupotrebi psihoaktivnih supstanci koje su održali stručnjaci savetovališta i lekar. Škola će i ubuduće organizovati sličnu edukaciju sa temama koje su veoma aktuelne o problemima koji se najčešće javljaju kako bi roditeljima, ali i nastavnicima pomogli da ih lakše rešavaju.Predavanju se odazvao velik broj roditelja koji su bili veoma zadovoljni ovom edukacijom.
Katarina Diklić,pedagog škole