Духовна Академија у Сурчину

Празнични програм и духовну академију у част и спомен Свете и Преподобне мајке Параскеве припремили су ученици ОШ „Вук Караџић“ из Сурчина у Светосавској сали Црквене Општине Сурчин заједно са својим вероучитељем г. Николом Ерцегом. Ученици су наступили у овом програму у суботу 26. октобра 2019. године у 17.30 часова у Светосавском дому Црквене Општине. У току програма наступио је црквено – дечији хор „Звончићи“ из Сурчина који је сачињавао следећи ученици: Ања Гацик, Лаура Вукојевић, Бјанка Бугарски, Ива Стевелић, Маја Поповић, Јана Вулиновић, Софија Лазић, Ива Гајић, Миа Бугарски, Кристина Малетин, Маша Грабеж и Ања Кузмановић, хор је певао под диригентском руком вероучитеља г. Николе Ерцега.
          По завршетку дувовне вечери за све учеснике програма било је приређено послужење у Светосавском дому Црквене Општине. Несебичну подршку и благослов за реализацију програма пружио нам је протојереј – ставрофор Слободан Радојчић, архијерејски намесник земунски.
                                                 Вероучитељ Никола Ерцег