Такмичење у беседништву 5. дец. 2019.

ТАКМИЧЕЊЕ У БЕСЕДНИШТВУ

Традиционално и ове године 5. децембра је одржано такмичење у беседништву. Тема овогодишње беседе је била мисао Мирослава Мике Антића - ЈА ХОЋУ ДА ЛИЧИМ НА СЕБЕ.
Жири у саставу: Бранка Пујић-професор на факултету драмских уметности и наша позната глумица
Др.САВА МИЛИН ,протођакон,доцент на катедри за Омилитику на Православном богословском факултету Универзитета у Београду
Драго Вулиновић-Новинар,репортер и публициста
Имали су заиста тежак задатак, да међу беседницима изаберу најбољег.
Имена беседника: Андреа Зарић,8.р. ОШ „ Д.В.Диоген“, Сара Вукићевић,8.р.ОШ „Вук Караџић“ Теодора Мајић 8.р.ОШ „ Стеван Сремац“, Нађа Ћирић ,7.р. ОШ „ Вожд Карађорђе“, Дуња Милојевић,7.р. ОШ „Вук Караџић“, Ђурђа Ђукић ,8.р. ОШ „ Стеван Сремац“, Невена Јовичић,8.р. ОШ „ 22.октобар“, Марија Радуловић,8.р.ОШ „ Д.В.Диоген“, Марија Јовановић,7.р. ОШ  „ВОЖД КАРАЂОРЂЕ“
1.место  је освојила Ђурђа Ђукић из ОШ „ Стеван Сремац „ из Добановаца
2.место су освојиле: Сара Вукичевић и Дуња Милојевић из ОШ „ Вук Караџић“
3.место су освојиле: Невена Јовичић,Андреа Зарић и ТеодораМајић.
Честитке свим учесницима и наставницима.
Велика захвалност организацији Пријатељи деце Сурчина.

Јелена Марковић

,