Дан планина 11.12.

Обележавање је организовано као тематски дан где су учитељи и наствници узели учешће у активности свако на свој начин.На овај начин смо хтели да скренемо пажњу о значају очувања планинских подручја као резервоарима кисеоника и воде(планине водене куле) на планети Земљи.Такође значајно је указати и на отежавајуће околности у којима живи око 12% људске популације.Људима у планинским пределима теже су доступни здрвство и образовање.У активности су учествовале учитељице четвртог разреда Рада Рончевић и Весна Ивановић у оквиру предмета Чувари природе.Од наствника ,наствница Историје Јелена Марковић,Математике Татјана Круљ ,Српског језика Ана Јовановић ,Биологије Марина Максић и Ликовне културе Биљана Цраић.Такође у току дана организовали смо и симболично освајање врха планине Авале  где су наствник Географије  Слободан Тодоровић и наставница Биологије одржали радионицу о природним  вредностим Авале.У активности нас је подржао натвник физичког васпитња Велимир Миленковић.
                                                                                                              Марина Максић